Sākums / Veikals / SUP / SUP dēļi

Showing 1–12 of 89 results

Show sidebar

Esi sveicināts mūsu krāsainajā un daudzpusīgajā SUP sadaļā! Ikviens no mūsu SUP dēļiem radīts, lai Tu varētu ļauties jauniem un aizraujošiem piedzīvojumiem uz ūdens. Tāpat esam parūpējušies, lai pircējiem būtu pieejami ne tikai kvalitatīvi SUP dēļi, bet arī SUP airi un dažādi SUP piederumi.

SUP dēļu piedāvājums – atrodi sev piemērotāko dizainu!
Mūsu interneta veikalā vari izvēlēties no plaša un daudzveidīga SUP dēļu sortimenta. Pieejami dažādi izmēri, dizaini, veidi un komplektācijas, tai skaitā, universālie Allround SUP dēļi, tālākiem braucieniem piemērotie Touring dēļi, kā arī ātrie un vieglie Race tipa sacensību SUP dēļi. Pieejami gan cietie, gan piepūšamie dēļi katra airētāja gaumei.

SUP dēļu cena atkarīga gan no zīmola, gan arī izmēra, izmantotajiem materiāliem, komplektācijas un modeļa funkcijām, tādēļ, pirms izvēlies īsto modeli, rūpīgi izpēti tā īpašības un parametrus. SUP cena variē no dažiem simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, tādēļ ikviens pircējs var atrast savām vēlmēm un iespējām atbilstošu modeli.

Preču klāstā atradīsi SUP dēļus ne tikai vienam airētājam, bet arī vairākām personām, lai piedzīvojumus uz ūdens varētu izbaudīt kopā ar draugiem, ģimeni un pat paņemt līdzi četrkājainos mīluļus! Ja vēlies pirkt SUP dēli sportam, izklaidei vai vienkārši atpūtai, pie mums noteikti atradīsi to, kas Tevi interesē! SUP dēļi ir droši, ražoti no kvalitatīviem materiāliem, pievilcīgi un arī viegli pārvietojami. Piedāvājam produkciju no pasaulē atzītiem un uzticamiem zīmoliem –Gladiator, Mistral, Shark, Yolo un citiem.

Viens no īpašiem jaunumiem mūsu SUP dēļu sadaļā ir Takuma E-foil jeb elektriskais foil dēlis, kas tagad pieejams ikvienam, kurš vēlas izbaudīt vēl nebijušas sajūtas. E-foil dēlis, salīdzinot ar SUP dēli, ir īsāks, turklāt tas aprīkots ar uzlādējamu akumulatoru, kas ļauj traukties virs ūdens, izbaudot lidošanai līdzvērtīgas sajūtas, līdz pat pusotras stundas garumā. Dēlis ir piemērots dažāda auguma un svara lietotājiem, turklāt to ērti varēs izmantot gan iesācēji, gan profesionāļi.

Ja nezini, kādu dēli izvēlēties, iesakām iepazīties ar mūsu blogu vai noskaties video: