SUP dēļa iegāde

Cietie & piepūšamie SUP

Vai esi nonācis dilemmas priekšā un nevari izlemt starp cieto un piepūšamo SUP dēli? Šis raksts Tev palīdzēs pašam sev atbildēt uz svarīgākajiem jautājumiem, lai izdarītu izvēli!

Pirmkārt, kādam mērķim vēlies lietot SUP dēli?

  • Piepūšamais SUPs piemērots ļoti dažādiem mērķiem: atpūtai, ceļošanai, fiziskām aktivitātēm u.c.
  • Cietais SUPs vairāk piemērots augstiem sasniegumiem sacensībās, tas nodrošina lielāku ātrumu un labāku manevrētspēju.

Otrkārt, uzglabāšanas iespējas:

  • Ja dzīvo dzīvoklī vai nelielā mājā, tad mēs iesakām izvēlēties piepūšamo SUP dēli. Tam var viegli izlaist gaisu, salocīt to un glabāt somā. Tas aizņems pavisam nedaudz vietas. Piepūšamie SUP sver aptuveni no 7 – 12 kg un, ja izvēlēsies kvalitatīva ražotāja dēli, tas būs ļoti izturīgs un ilgi kalpos. Ja dzīvo tuvu ūdenstilpnei, tad SUP dēli var glabāt arī piepūstu un vienmēr gatavu piedzīvojumam.
  • Cieto SUP dēli nav grūti uzglabāt, ja dzīvo lielākā dzīvoklī vai mājā kur Tev būs pietiekami daudz vietas. Ja esi izlēmis iegādāties cieto SUP, ņem vērā, ka tā izmēri  ir garumā no 3,2 metriem līdz pat 4,3 metriem. Lielākā daļa šī veida dēļu ir arī trauslāki un smagāki par piepūšamajiem SUP dēļiem.  Iesakām arī šos dēļus uzglabāt tiem speciāli paredzētā somā.
  • Svarīgs nosacījums ir abu veidu dēļus uzglabāt vēsā vietā, kas pasargā no mitruma no tiešiem saules stariem.

Treškārt, transportēšanas iespējas:

  • Piepūšamo SUP ir ērti un vienkārši transportēt. Tas ir viegli salokāms un ieliekams mugursomā. Tur pat var ielikt arī airi, peldvesti, pumpi un citus svarīgus piederumus. Transportēšana mugursomā ļauj SUP dēli pārvest arī ar sabiedrisko transportu. Galamērķī SUP dēli var 10 minūšu laikā piepumpēt ar rokas pumpi vai vēl īsākā laikā – ar elektrisko pumpi. Ja Tev ir auto un vieta, kur uzglabāt SUP piepūstā stāvoklī, tad vari to viegli transportēt arī auto bagāžas nodalījumā vai uz jumta.
  • Cietajam SUP dēlim nav tik daudz transportēšanas iespējas. Lai to pārvestu, nepieciešams auto ar jumta bagāžas nodalījumu.

Ja vēlies izmēģināt šos SUP dēļu veidus darbībā, tad Buļļu laivas Tev piedāvā atbraukt uz testa braucienu, saņemt profesionāļa konsultāciju un izvēlēties sev piemērotāko! 🙂