Piedāvājumā ir vairāk kā 15 dažādi mazlietoti SUP dēļi. Dēļu lietošanas ilgums ir no 1 mēneša līdz 3 gadiem. Pārdošanā ir dažādu ražotāju lietoti SUP dēļi – Mistral, Shark, Gladiator, Red Paddle, Yolo. Pirms iegādāties- vari droši atbraukt un izmēģināt. Atbrauc, apskaties, izmēģini , tirgojies un nopērc to, kas tev vislabāk patīk!

Atlaides līdz 70%

Mazlietoti SUPi

  • Gladiator 10’6 LT 289 eur ( jauns 389 eur)
  • Shark 11” All round ride’2019 – 369 eur (jauns 719 eur)
  • Shark 11’2” Wild All Round Ride- 479 eur (jauns 929 eur)
  • Shark 10”6 Yoga – 499 eur (jauns 899 eur)
  • Shark 12”6 Racing – 489 eur (jauns 999 eur)
  • Mistral Santa Anna 11’5 Windsup – 639 eur (jauns 1099 eur)
  • RedPaddle Active 10”8 – 529 eur (jauns 1099 eur)
  • Shark 15”2 Family Sup ( 3 vietīgs) – 559 eur (jauns 1199 eur)
  • Yolo Day of death 12″ – 899 eur (jauns 1145 eur)
  • Yolo Sugar Skull White Turtle 11″ – 869 eur (jauns 1095 eur)

Akcijas cenas arī jaunajiem SUP dēļiem ŠEIT.

Vai arī Tu esi viens no tiem, kas vienu reizi pamēģinājis uzkāpt uz SUP dēļa, un sapratis, ka šī nodarbe ir piemērota tieši Tev? Tad piedāvājam aplūkot mūsu SUP dēļu izpārdošanas daudzveidīgo piedāvājumu, kurā pieejami mazlietoti SUP dēļi dažādās cenās, dizainos un izmēros.

Kāpēc pirkt SUP dēli, nevis īrēt?

Daudzi supotāji agrāk vai vēlāk nonāk pie jautājuma, vai vērts pirkt dēli, vai arī to īrēt? Lai atbildētu uz šo jautājumu, vajadzētu padomāt, kur un cik bieži Tu plāno doties supot. Tas būs viens no faktoriem, kas noteiks, vai un cik ilgā laikā SUP cena atmaksāsies. Tāpat arī pievērs uzmanību SUPUu īres maksai dažādās vietās un SUP dēļu cenām.

Ja Tu vēl domā par to, vai pirkt dēli – iedomājies, Tavā īpašumā būs tieši Tev piemērots dēlis, kuru varēsi paņemt līdzi vienmēr un visur, kur vien vēlies, kā arī izmantot neierobežotu laiku! Pat tad, ja nakts vidū radīsies ideja doties vērot saullēktu uz ezera. Turklāt, ja supo vismaz pāris reizes mēnesī – šis būs vērtīgs ieguldījums.

Ja vēlies tikt pie dēļa un vienlaikus ietaupīt, atceries, ka Tev vienmēr ir pieejama alternatīva – lieliski lietoti SUP dēļi, kurus vari izmēģināt, apskatīt un nopirkt tieši pie mums!

Kādēļ pirkt lietotu SUP dēli, nevis jaunu?

Pirmkārt, iegādājoties lietotu vai mazlietotu SUP dēli, pievērs uzmanību tā tirdzniecības vietai. Mēs tirgojam tikai pazīstamu un uzticamu ražotāju produkciju, tādēļ, ja meklē, kur nopirkt lietotu SUP dēli, droši dodies pie mums. Otrkārt, lietots SUP maksās lētāk, dažkārt pat uz pusi vai trešdaļu mazāk nekā tāds pats jauns modelis. Treškārt, rūpīgi pārbaudot dēli un to izmēģinot, tu ekonomiskā veidā iegūsi inventāru, kas kalpos vairāku gadu garumā!