SUP dēļa iegāde

SUP zīmoli

SHARK – atzīts un kvalitatīvs SUP dēļu ražotājs. Shark progresē izmantojot jaunas tehnoloģiju inovācijas, paplašinot ražošanas iespējas un vispārīgi attīstot un reklamējot Shark zīmolu biznesa pasaulē. Shark ražotāji rūpējas par to, lai SUP dēļi maksimāli labi pildītu savas funkcijas, vienlaikus samazinot negatīvo ietekmi uz mūsu planētu. Shark eksperimentē, lai radītu videi arvien draudzīgākus un  ilgtspējīgākus produktus.

Shark SUP dēļu dizains veidots, iedvesmojoties no haizivīm. To āda ir pārklāta ar zobiņiem (dermal denticles), kas ātrākām haizivīm ir spicāki un asāki, bet lēnākām – vairāk apaļi. Ātrākiem SUP dēļiem, piemēram, touring modeļiem virsma dizainēta ar mazākiem un garenākiem “zobiņiem”, bet lēnākiem, piemēram, all round – lielākiem un apaļākiem rakstiem.

Buļļu laivas jau piecus gadus iznomā šī zīmola SUP dēļus un to kvalitāte ir ļoti laba. Shark dēļiem ir ērti un viegli ieliekama un izņemama spura, kvalitatīvs pumpis un izturīgs airis. Pastāvīgie klienti visbiežāk nomai izvēlas tieši šos dēļus – tie ir stabili, izturīgi un tiem piemīt labas gaitas īpašības. Shark SUP dēļiem ir pietiekami draudzīga cena un kvalitātes ziņā tā ilgtermiņā noteikti atmaksājas. Neviens no klientiem, kas iegādājies Shark dēli, nav vēlējies to atgriezt un līdz šim no klientiem nav bijušas sūdzības par dēļu kvalitāti.

STARBOARD – Starboard ir viens no labākajiem SUP dēļu ražotājiem pasaulē. Izceļas ar augstas kvalitātes piepūšamajiem un cietajiem SUP dēļiem.  Šis zīmols ir regulārs SUPošanas sacensību pirmo vietu ieguvējs un to dēvē par ūdens sporta nozares līderi.

Mūsdienās Starboard ir viens no videi draudzīgākajiem zīmoliem, kas apņēmies samazināt dabas piesārņojuma apjomu katrā no ražošanas posmiem. Tas savu produkciju ražo atbilstoši ECOBOARD standartiem. Starboard regulāri pilnveido SUP dēļu ražošanas tehnoloģijas, veidojot vieglāku un izturīgāku materiālu kombinācijas un apvieno ar precīzi izvēlētām izmēru proporcijām, kas ļauj sasniegt maksimālu efektu. Viens no Starboard kvalitātes rādītājiem ir ražošanā izmantotā kausēšanas tehnoloģija, kas būtiski samazina defektu risku, kas saistīti ar gaisa spiediena samazināšanos. Svarīgs faktors, kas izceļ Starboard SUP dēļus konkurentu vidū, ir tā dizainā izmantotā divkameru tehnoloģija. Tā garantē izturību, stabilitāti, peldspēju un, pats galvenais, drošību, dodoties tālāk no krasta.

Starboard dēļiem ir augsta kvalitāte un iesakām tos saviem klientiem. Starboard dēļus ir ļoti ērti pārvietot, jo dēlim komplektā nāk siksna un to var nest pakārtu uz pleca. Mūsu piedāvājumā ir ne tikai Starboard SUP dēļi, bet arī ļoti dažāda dizaina augstākās kvalitātes SUP airi, kas palīdz vēl vairāk uzlabot airēšanas komfortu un palielināt ātrumu un gaitas īpašības. SUP dēļi ir izturīgi, ātri un labi manevrējami. Cena 100% atbilst kvalitātei. Iegādājoties dēli, Jums ir iespēja tā dizainu pieskaņot aira dizainam, tos rotā moderni un viegli pamanāmi dizaineru mākslas darbi.

GLADIATOR – Gladiator zīmols piedāvā ļoti plašu piepūšamo SUP dēļu klāstu: Light, PRO, Elite, Origin un Adventum. Tie konkurē ar augstākās kvalitātes SUP dēļu ražotājiem pasaulē, jo piedāvā daudz draudzīgākas cenas.

Šis zīmols piedāvā dažādu krāsu moderna dizaina SUP dēļus un tiem pieejama plaša izmēru izvēle. Gladiator ražo SUP dēļus, izmantojot modernas ražošanas tehnoloģijas. Tie ir viegli un noturīgi pret izliekšanos, jo izgatavoti izmantojot augstas kvalitātes materiālus sakausējot Fusion tehnoloģijā. Dēļa malas pastiprinātas ar Xstrong lentu, kas dēlim piedod papildus stingrību. Dēļa garums un proporcijas ir veidotas tā, lai tas būtu pietiekoši stabils un viegli lietojams arī iesācējam. Uz dēļa paredzēta īpaša vieta mantu nostiprināšanai brauciena laikā.

Nomā vairākus gadus pārbaudīti SUP dēļi. Tie ir kvalitatīti, tomēr mēdz būt nelieli ražošanas defekti, kā arī parādīties nolietojuma pazīmes, piemēram, izbalē krāsa vai atlīmējas paklājs. Taču šie nav lieli mīnusi dēļa kopējā vērtējumā un tas kalpo labi. Gladiator piedāvā klientiem 3 gadu garantiju, kas sniedz uzticību un drošības sajūtu, iegādājoties SUP dēli.

YOLO –  viens no skaistākā dizaina SUP dēļu ražotājiem. Yolo zīmola SUP dēļi ir izturīgi, stabili un kvalitatīvi.

Ražošanā šuves stiprinātas ar vairākām kārtām augstas kvalitātes PVC materiāla, kas nodrošina lielu stabilitāti. Dizaina izstrādāšanā izmantotas jaunākās printēšanas tehnoloģijas un tie ir profesionālu dizaineru mākslas darbi. Dēlim ir trīs slāņu pārklājums, kas palīdz ilgāk saglabāt dizainu kā jaunu.

Nomā šis dēlis ir mazāk pārbaudīts, taču garantējam, ka tā cena atbilst kvalitātei. Salīdzinot ar citiem augstas kvalitātes SUP dēļiem, Yolo atšķiras ar lēnākām gaitas īpašībām, ko ietekmē trīs slāņu tehnoloģija – tas ir izturīgs, bet pa ūdeni plūst lēnāk un smagnējāk.

AZTRON – ja meklē skaista dizaina dēli par zemu cenu, tad šī būs laba izvēle. Aztron piedāvā plašu izmēru izvēli, kas sniedz iespēju izvēlēties vispiemērotāko dēli tieši Tavam augumam.

Dēļi ar dubultās kameras tehnoloģiju nodrošina labu peldspēju un drošību brauciena laikā, kā arī palielina dēļa stingrību. Izlaižot dēlim gaisu, to var ļoti ērti un kompakti salocīt, lai ievietotu somā. Salīdzinājumā ar citu zīmolu SUP somām, šī ir daudz plānāka un neizturīgāka materiāla.

Šie dēļi kalpo labi, taču biežāk sastopamā problēma ir ventīlis vai dubultā kamera, kas sāk laist gaisu. Šī zīmola dēļi derēs, ja vēlies lietot to pāris reizes sezonā, bet nopietnai supošanai iesakām izvēlēties augstākas kvalitātes SUP dēli.

AQUATONE – līdzīgi kā Aztron, arī šis zīmols piedāvā skaista dizaina dēļus par lētu cenu.

Aquatone dēļi ir vienkārša, bet pārdomāta dizaina, kas tapis, iedvesmojoties no jūras, mežiem un citām dabas ainavām. Tas ražots no augstas kvalitātes PVC materiāla, kas palielina stingrību. Aquatone dēļi aprīkoti ar mīkstiem EVA paklājiem, kas nodrošina lielāku stabilitāti un pretslīdi. Dēlim ir izturīgs neoprēna rokturis ērtākai pārnēsāšanai. Piemēroti dažāda veida ūdens tilpnēm: ezeriem, upēm un arī jūrai.

Vairākus gadus nomā pārbaudīti SUP dēļi, kuriem mēdz būt ražošanas defekti. Ja vēlies SUP dēli izmantot savam priekam pāris reizes sezonā, tad vari izvēlēties šo dēli, bet nopietnākai SUPošanai iesakām augstākas kvalitātes SUP dēļus.

Esam izveidojuši tabulu ar dažādiem kritērijiem, ko vērtējām 10 ballu skalā vieglākai SUP zīmolu salīdzināšanai. Starboard, Shark un Yolo SUP dēļi ir augstas kvalitātes, ražoti izmantojot modernas tehnoloģijas un mēs šo zīmolu dēļus visbiežāk iesakām saviem klientiem. Gladiator dēļi ir skaista dizaina, izturīgi un par draudzīgāku cenu. Aztron un Aquatone dēļi ir skaista dizaina un vairāk piemēroti izklaidei nevis nopietnai SUPošanai.

 

  Kvalitāte, izturība Tehnoloģijas Cena Gaitas īpašības Aksesuāru kvalitāte Dizains
Shark 9\10 8\10 vidēja 8\10 8\10 7\10
Starboard 9\10 10\10 augsta 10\10 8\10 10\10
Yolo 9\10 7\10 augsta 7\10 8\10 10\10
Gladiator 7\10 8\10 zema, vidēja 7\10 7\10 8\10
Aztron 6\10 6\10 zema 6\10 6\10 8\10
Aquatone 6\10 6\10 zema 6\10 6\10 8\10

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar SUP dēļa izvēli, droši sazinieties ar mums! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *