Katamarāni – ūdens velosipēdi ir lieliska atpūta gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Bērniem un jauniešiem ļoti patīk katamarāns ar slidkalniņu no kura var laisties ūdenī. Katamarāns ir ļoti stabils peldlīdzeklis – ja Jūs gribiet vienkārši sarīkot pikniku uz ūdens un atpūsties ar draugiem – tā ir īstā izvēle!

APRAKSTS/LAIKS

eur/1H Nākamā stunda eur/24H

PAPILDUS

Ūdensvelosipēds 4 vietas ar kalniņu

20 10 65

 Līdz 4 vestes

Pirms doties, ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un katamarānu izmantošanas noteikumus no mūsu zinošajiem instruktoriem. Visiem jāvelk peldvestes.

SUP noma

APRAKSTS/LAIKS 1H Nākamā stunda 24H PAPILDUS
SUP (solo) 10 5 30 airis un veste
VIP SUP (solo) 18 9 45 VIP karbona airis, veste, līša, ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs) 18 9 55 airis un veste
SUP (8-vietīgs) 30 15 89 airis un veste
Apmācība 30 20

Ūdensmotocikla noma

APRAKSTS/LAIKS

eur/1H

Nākamā stunda

eur/24H

PAPILDUS

Ūdensmotocikls (2 vietas)

25 eur

45 eur

65 eur

120eur

280 eur

10min

20min

30min

60min

24h

Glābšanas vestes , degviela, ūdensmotocikls, instrukcija, (degviela 10l uz stundu)

(24h bez degvielas)

Ūdensmotocikls (3 vietas) 30 eur

55 eur

80 eur

140eur

300 eur

10min

20min

30min

60min

24h

Glābšanas veste , degviela, ūdensmotocikls, instrukcija, (degviela 10l uz stundu)

Brauciens ar ūdens pūsli, ūdensslēpēm, wakeboard aiz ūdensmotocikla

35 eur

60 eur

90 eur

160eur

10min

20min

30min

60min

Ekipējums, glābšanas veste , instruktors , degviela, instrukcija

Katamarāni jeb ūdens velosipēdi ir iecienīti peldlīdzekļi, kurus izvēlas gan pāri, gan ģimenes, gan tie, kas vienkārši vēlas atpūsties un pavadīt laiku dabā uz ūdens. Pateicoties vienkāršajai vadāmībai, katamarānu var lietot dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības braucēji, tikai jābūt gataviem mīt pedāļus, lai virzītu katamarānu uz priekšu. Katamarānu noma ir viens no ērtākajiem atpūtas veidiem uz ūdens.

Lieliska atpūta lieliem un maziem

Ūdens šļakatas, vasarīga saule, silts vējiņš, zilas debesis un brīnišķīga kompānija kopā ar Tevi uz katamarāna… lūk, šādi ir jāpavada brīvais laiks. Turklāt, lai izbaudītu šo aktivitāti, Tev nav obligāti jāiegādājas šāds ūdens braucamrīks, jo mūsu piedāvājumā ir ērta un izdevīga katamarānu īre.

Katamarāns ir stabils un ērti vadāms ūdens transportlīdzeklis, uz kura droši var justies gan pieaugušie, gan bērni, protams, ievērojot tā lietošanas noteikumus. Vadīšana notiek, minot pedāļus, kā arī, grozot sviru, kas palīdz mainīt braukšanas virzienu. Braucēju rokas ir brīvas, tādēļ var lasīt grāmatu vai pat baudīt pikniku, jo uz katamarāna vietas ir pietiekoši daudz.

Katamarānu noma – lieliska dāvana

Tev vai kādam Tavam tuvam un mīļam cilvēkam tuvojas svētki? Vēlies īpaši atzīmēt kāzu jubileju, paaugstinājumu darbā vai citu dzīves notikumu? Uzdāvini braucienu ar katamarānu! Šī būs romantiska izvēle tiem, kas vēlas baudīt divvientulību, kā arī patīkama izklaide ģimenei ar bērniem.

Ja Tevi interesē iespēja atvilkt elpu no straujās ikdienas un atpūsties no ikdienas burzmas, tad mūsu katamarānu īre Rīgā būs tieši tas, kas nepieciešams. Katamarānu cenas atkarīgas no vietu skaita (trīsvietīgs, četrvietīgs ar kalniņu), kā arī laika, uz kādu vēlies īrēt. Katamarāna nomā ietverti arī airi un vestes.