Katamarāni – ūdens velosipēdi ir lieliska atpūta gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Bērniem un jauniešiem ļoti patīk katamarāns ar slidkalniņu no kura var laisties ūdenī. Katamarāns ir ļoti stabils peldlīdzeklis- ja jūs gribiet vienkārši sarīkot pikniku uz ūdens un atpūsties ar draugiem – tā ir īstā izvēle ????

APRAKSTS/LAIKS1H3H24HPAPILDUS
Ūdensvelosipēds 4 vietas ar kalniņu153050ietverti airi un vestes
Apmācība20
APRAKSTS/LAIKS1H3H24HPAPILDUS
SUP (solo)91829airis un veste
VIP SUP (solo)122439VIP karbona airis, veste, laesh ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs)152945airis un veste
SUP (8-vietīgs)294979airis un veste
Laiva 1-vietīgā71320airi un veste
Laivas 2-vietīgās91829airi un veste
Laivas 3-vietīgās102030airi un veste
Laivas 4-vietīgās122235airi un veste
Airu laiva – 3, 4 vietas91829airi un veste
Makšķernieku laiva1015
Hidrotērps5pa vienu reizi
Papildus veste2pa vienu reizi
Papildus airis2pa vienu reizi
Papildus karbona airis5pa vienu reizi
Ūdensizturīga soma 60l2pa vienu reizi
Elektriskā SUP pumpja īre7pa vienu reizi
TransportēšanaEUR 1/1km

Pirms doties ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un katamarānu izmantošanas un apgūšanas pamatus no mūsu zinošiem instruktoriem. Visiem jāvelk peldvestes.

Katamarāni jeb ūdens velosipēdi ir iecienīti peldlīdzekļi, kurus izvēlas gan pāri, gan ģimenes, gan tie, kas vienkārši vēlas atpūsties un pavadīt laiku dabā uz ūdens. Pateicoties vienkāršajai vadībai, katamarānu var lietot dažādu vecumu un fiziskās sagatavotības cilvēki, tikai jābūt gataviem mīt pedāļus, lai kustinātu katamarānu uz priekšu. Katamarānu noma ir viens no ērtākajiem atpūtas veidiem uz ūdens.

Lieliska atpūta lieliem un maziem

Ūdens šļakatas, vasarīga saule, silts vējiņš, zilas debesis un brīnišķīga kompānija kopā ar Tevi uz katamarāna… lūk, šādi ir jāpavada brīvais laiks. Turklāt, lai izbaudītu šo aktivitāti, Tev nav obligāti jāiegādājas šāds ūdens braucamrīks, jo mūsu piedāvājumā ir ērta un izdevīga katamarānu īre.

Katamarāns ir stabils un ērti vadāms ūdens transportlīdzeklis, uz kura droši var justies gan pieaugušie, gan bērni, protams, ievērojot tā lietošanas noteikumus. Vadīšana notiek, minot pedāļus, kā arī, grozot sviru, kas palīdz mainīt braukšanas virzienu. Braucēju rokas ir brīvas, tādēļ var lasīt grāmatu vai pat baudīt pikniku, jo uz katamarāna vietas ir pietiekoši daudz.

Katamarānu noma – lieliska dāvana

Tev vai kādam Tavam tuvam un mīļam cilvēkam tuvojas svētki? Vēlies īpaši atzīmēt kāzu jubileju, paaugstinājumu darbā vai citu dzīves notikumu? Uzdāvini braucienu ar katamarānu! Šī būs romantiska izvēle tiem, kas vēlas baudīt divvientulību, kā arī patīkama izklaide ģimenei ar bērniem.

Ja Tevi interesē iespēja atvilkt elpu no straujās ikdienas un atpūsties no ikdienas burzmas, tad mūsu katamarānu īre Rīgā būs tieši tas, kas nepieciešams. Katamarānu cenas atkarīgas no vietu skaita (trīsvietīgs, četrvietīgs ar kalniņu), kā arī laika, uz kādu vēlies īrēt. Katamarāna nomā ietverti arī airi un vestes.