Par piegādi:

1. Ja prece atrodas noliktavā, tad piegādi Latvijā nodrošinām vienas – divu darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

2. Ja prece nav mūsu noliktavā, tad veiksim pasūtījumu no ražotāja un sazināsimies ar Jums par iespējamo piegādes laiku.

 • Pasūtījumam sākot no 300 EUR vienreizēja piegāde Latvijas robežās ir bez maksas.
 • Pasūtījumam līdz 300 EUR vienreizēja piegāde: Rīgā – 5.90, ārpus Rīgas robežām – 7.90.
 • Pasūtītās preces iespējams saņemt arī uz vietas – Rojas iela 3-1, Rīga, LV – 1016.
 • Apmaksu iespējams veikt ar bankas pārskaitījumu vai, norēķinoties uz vietas veikalā – skaidrā naudā.
 • Pie pasūtījuma veikšanas norādītie personas dati netiks izmantoti nekādos citos nolūkos, kā tikai šī pasūtījuma izpildei.

Piegāde ar Venipak kurjeru:

 • piegāde uz Jūsu norādīto adresi iespējama tikai pēc priekšapmaksas saņemšanas;
 • piegāde tiek veikta uz preču pasūtījumā norādīto adresi (lūgums norādīt precīzu adresi).
Garantija:

Veikalā Buļļu laivas piedāvātajām precēm tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas laiks. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums uz e-pastu info@bullulaivas.lv vai personīgi pie mums – Buļļu laivas, Rojas iela 3-1, Rīga, LV – 1016. Bezmaksas garantijas remonts vai preces nomaiņa tiks veikti atbilstoši ražotāja noteikumiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju.

Garantijas noteikumi:

 1. garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā;
 2. garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem;
 3. ražotājs ir tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas;
 4. ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas;
 5. garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.
 • Pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā. Garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.
Saistības:

Iepirkšanās kārtību, pasūtot preci internetā, nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  “Noteikumi par distances līgumu”. Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu vai e-pastu. Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāma Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA “Narayana”, saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu. Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%. SIA Narayana apņemas, saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu, nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā. Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība, kontaktējoties pa e-pastu info@bullulaivas.lv vai zvanot uz tālruni +371 29 221 141.