SUP dēļi ir ļoti iecienīts aktīvā sporta veids, kas nodrošina gan lielisku atpūt uz ūdens, gan arī treniņu visām muskuļu grupām, – īpaši kāju, roku un vēdera muskuļiem. Jūs variet izvēlēties:

  • iesācēju SUP dēļi, kas ir ļoti stabili
  • pārbraucienu SUP, kuri ir gan stabili, gan uz kuriem var uzlikt daudz mantas
  • sporta SUP, kas izceļas ar labu ātrumu
  • vēja SUP , kur var ielikt buru un izmantot kā vindsērfinga dēli
  • lielais drauga SUP uz kura var braukt ģimene vai draugu kompānija līdz pat 10 cilvēkiem
APRAKSTS/LAIKS 1H 3H 24H PAPILDUS
SUP (solo) 9 18 29 airis un veste
VIP SUP (solo) 12 24 39 VIP karbona airis, veste, laesh ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs) 15 29 45 airis un veste
SUP (8-vietīgs) 29 49 79 airis un veste
Apmācība 20
APRAKSTS/LAIKS 1H 3H 24H PAPILDUS
Laiva 1-vietīgā 7 13 20 airi un veste
Laivas 2-vietīgās 9 18 29 airi un veste
Laivas 3-vietīgās 10 20 30 airi un veste
Laivas 4-vietīgās 12 22 35 airi un veste
Airu laiva – 3, 4 vietas 9 18 29 airi un veste
Makšķernieku laiva 10 15
Ūdensvelosipēds 4 vietas ar kalniņu 15 30 50 ietverti airi un vestes
Hidrotērps 5 pa vienu reizi
Papildus veste 2 pa vienu reizi
Papildus airis 2 pa vienu reizi
Papildus karbona airis 5 pa vienu reizi
Ūdensizturīga soma 60l 2 pa vienu reizi
Elektriskā SUP pumpja īre 7 pa vienu reizi
Transportēšana EUR 1/1km

Pirms SUPot ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un SUPošanas pamatu apgūšanas pamatus no mūsu zinošiem instruktoriem, lai nebūtu uzreiz “pļukš”. Visiem SUPotajiem jāvelk peldvestes.

Dēlis ir nestabils, tāpēc sākuma dēli ir labāk apgūt sēžot uz ceļiem ar smaidu. Kad jūties pārliecināts par sevi, vari celties jau kājās un sākt SUPot. Jo vairāk praktizē, jo labāk sanāk un ja iekrīti ūdeni, kāp atpakaļ uz SUPa ar smaidu un dodiet tālāk.

Tagad pateicoties lieliskajiem SUP (StandUpPaddle) dēļiem, mēs varam izbaudīt pilnīgi jauna veida izklaidi un atpūtu uz ūdens. Supošana jau vairākus gadus pazīstama arī pie mums, un arvien vairāk cilvēku, vienu reizi izmēģinot, to vēlas darīt atkal un atkal. Ikvienam interesentam ir pieejama gan SUP noma, gan arī tos var iegādāties, lai SUP dēlis vienmēr būtu pa rokai.

SUPu var uzskatīt par īpašu sērfošanas dēli, kas ļauj uz tā stabili stāvēt un sēdēt, vienlaikus izbaudot mierīgu atpūtu vai aktīvu treniņu, un Tu pats vari noteikt, kuru no tiem izvēlēties! Tā ir iespēja patīkami pavadīt laiku vienatnē vai ar citiem supotājiem, baudot apkārtējās dabas skaistumu.

Kādēļ nodarboties ar supošanu?

Supošana ir nodarbe, kurai piemīt pārsteidzoši daudz dažādu pozitīvu efektu uz cilvēka veselību un pašsajūtu. Lūk, daži iemesli, kāpēc arī Tev ir vērts pamēģināt uzkāpt uz SUP dēļa:

  • Tas ir treniņš visam ķermenim. Supošana ne tikai liek trenēt līdzsvaru, bet arī nodarbināt dažādus muskuļus (kāju, roku, muguras, plecu un vēdera), it īpaši, ja izvēlēsies airēt ātrāk un pret straumi.
  • Augstāka drošība. Salīdzinot ar vingrošanu trenažieru zālē, šis treniņš ir ar krietni zemāku traumu risku, turklāt visiem supotājiem jāvelk peldvestes.
  • Līdzeklis pret stresu. Tikai retais mūsdienās necieš no stresa, tādēļ jācenšas meklēt veidus, kā to mazināt. Supošana palīdz atslēgties no ikdienas raizēm, turklāt to lieliski var apvienot ar meditāciju.

SUP dēļu īre ir vienkārša

Neatkarīgi, vai esi iesācējs vai profesionāls supotājs, mūsu SUP īre Tev ļaus atrast tieši tādu dēli, kas atbilst Tavai sagatavotībai un vēlmēm. Pieejama SUP dēļa noma gan vienai, gan astoņām personām.