Klienti izvēlas gan kanoe laivas, gan kajaku laivas, gan airu laivas Kanoe laivām ir vienpusējs airis un ir vairāk vieta, kur mantas salikt, Kajakiem ir divpusējs airis un viņi atgādina labi zināmās “smailītes” bet to korpuss ir daudz izturīgāks. Laivas ir stabilas , kvalitatīvas un drošas.

APRAKSTS/LAIKS 1H 3H 24H PAPILDUS
Laiva 1-vietīgā 7 13 20 airi un veste
Laivas 2-vietīgās 9 18 29 airi un veste
Laivas 3-vietīgās 12 25 35 airi un veste
Laivas 4-vietīgās 15 30 45 airi un veste
Apmācība 20
APRAKSTS/LAIKS 1H 3H 24H PAPILDUS
SUP (solo) 9 18 29 airis un veste
VIP SUP (solo) 12 24 39 VIP karbona airis, veste, laesh ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs) 15 29 45 airis un veste
SUP (8-vietīgs) 29 49 79 airis un veste
Ūdensvelosipēds 4 vietas ar kalniņu 15 30 50 ietverti airi un vestes
Hidrotērps 5 pa vienu reizi
Papildus veste 2 pa vienu reizi
Papildus airis 2 pa vienu reizi
Papildus karbona airis 5 pa vienu reizi
Ūdensizturīga soma 60l 2 pa vienu reizi
Elektriskā SUP pumpja īre 7 pa vienu reizi
Transportēšana EUR 1/1km

Pirms laivot ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un laivošanas apgūšanas pamatus no mūsu zinošiem instruktoriem. Visiem laivotājiem jāvelk peldvestes. Laivas ir stabilas un drošas, tomēr ir svarīgi zināt kā uzvesties braucot pa upēm, kur mēdz garām braukt gan kuģi, gan motorlaivas.

Tiem, kurus interesē atpūta un izklaide brīvā dabā, par piedāvājumu nav jāuztraucas, jo variantu ir pietiekoši daudz. Aktivitātes varam pielāgot savai gaumei, fiziskajai sagatavotībai un komfortam. Laika gaitā pie mums ienākuši daudzi jauni transportlīdzekļi un inventārs atpūtai uz ūdens, taču laivas joprojām ir saglabājušas savu popularitāti. Brauciens ar laivu ir patīkams veids, kā mazināt stresu, izbaudīt apkārtējo dabu un pavadīt laiku lieliskā kompānijā.

Kā atšķiras dažādi laivu veidi?

Pie mums pieejama vairāku laivu veidu noma Tavai un līdzbraucēju ērtībai – kajaku īre, kanoe īre un airu laivu īre. Šī ir priekšrocība, ko vērts izmantot, ja Tevi interesē dažādu veidu laivu noma Rīgā par lieliskām cenām.

Katram no laivu tipiem ir savas īpatnības un priekšrocības:

  • Kanoe laivas – šo laivu īre ir viena no iecienītākajām ūdens atpūtnieku un tūristu vidū. Tās ir drošas, viegli vadāmas un labi slīd pa ūdeni, turklāt lieliski piemērotas arī seklākiem ūdeņiem, jo to materiālu nevar uzplēst vai sadurt. Kanoe laivu īre derēs tiem, kam nepieciešams peldlīdzeklis diviem līdz četriem cilvēkiem.
  • Kajaki – ātrs ūdens transportlīdzeklis ar slēgtu klāju. Tā airēšanā izmanto divlāpstiņu airi. Kajaki var būt gan vienvietīgi, gan divvietīgi un trīsvietīgi. Izvēloties kajaku nomu, varēsi ātri mērot arī lielākas distances, taču pie to lietošanas nepieciešams pierast, ideālā gadījumā ieteicama kaut neliela pieredze.
  • Airu laivas – piemērota mierīgākiem izbraucieniem. Patiks tiem, kas vēlas laiski gozēties saulītē ezera vidū vai citur. Pietiekami ietilpīga, ērta un droša.

Brauciens ar laivu var būt lielisks piedzīvojums, pārsteigums vai pat dāvana kādam Tev tuvam cilvēkam. Padari dienu īpašu, izvēloties klasisko, kajaku vai kanoe laivu nomu pie mums!