Klienti izvēlas gan kanoe laivas, gan kajaku laivas, gan airu laivas Kanoe laivām ir vienpusējs airis un ir vairāk vieta, kur mantas salikt, Kajakiem ir divpusējs airis un viņi atgādina labi zināmās “smailītes” bet to korpuss ir daudz izturīgāks. Laivas ir stabilas , kvalitatīvas un drošas.

APRAKSTS/LAIKS1H3H24HPAPILDUS
Laiva 1-vietīgā71320airi un veste
Laivas 2-vietīgās91829airi un veste
Laivas 3-vietīgās102030airi un veste
Laivas 4-vietīgās122235airi un veste
Airu laiva – 3, 4 vietas91829airi un veste
Makšķernieku laiva1015
Apmācība20
APRAKSTS/LAIKS1H3H24HPAPILDUS
SUP (solo)91829airis un veste
VIP SUP (solo)122439VIP karbona airis, veste, laesh ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs)152945airis un veste
SUP (8-vietīgs)294979airis un veste
Ūdensvelosipēds 4 vietas ar kalniņu153050ietverti airi un vestes
Hidrotērps5pa vienu reizi
Papildus veste2pa vienu reizi
Papildus airis2pa vienu reizi
Papildus karbona airis5pa vienu reizi
Ūdensizturīga soma 60l2pa vienu reizi
Elektriskā SUP pumpja īre7pa vienu reizi
TransportēšanaEUR 1/1km

Pirms laivot ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un laivošanas apgūšanas pamatus no mūsu zinošiem instruktoriem. Visiem laivotājiem jāvelk peldvestes. Laivas ir stabilas un drošas, tomēr ir svarīgi zināt kā uzvesties braucot pa upēm, kur mēdz garām braukt gan kuģi, gan motorlaivas.

Tiem, kurus interesē atpūta un izklaide brīvā dabā, par piedāvājumu nav jāuztraucas, jo variantu ir pietiekoši daudz. Aktivitātes varam pielāgot savai gaumei, fiziskajai sagatavotībai un komfortam. Laika gaitā pie mums ienākuši daudzi jauni transportlīdzekļi un inventārs atpūtai uz ūdens, taču laivas joprojām ir saglabājušas savu popularitāti. Brauciens ar laivu ir patīkams veids, kā mazināt stresu, izbaudīt apkārtējo dabu un pavadīt laiku lieliskā kompānijā.

Kā atšķiras dažādi laivu veidi?

Pie mums pieejama vairāku laivu veidu noma Tavai un līdzbraucēju ērtībai – kajaku īre, kanoe īre un airu laivu īre. Šī ir priekšrocība, ko vērts izmantot, ja Tevi interesē dažādu veidu laivu noma Rīgā par lieliskām cenām.

Katram no laivu tipiem ir savas īpatnības un priekšrocības:

  • Kanoe laivas – šo laivu īre ir viena no iecienītākajām ūdens atpūtnieku un tūristu vidū. Tās ir drošas, viegli vadāmas un labi slīd pa ūdeni, turklāt lieliski piemērotas arī seklākiem ūdeņiem, jo to materiālu nevar uzplēst vai sadurt. Kanoe laivu īre derēs tiem, kam nepieciešams peldlīdzeklis diviem līdz četriem cilvēkiem.
  • Kajaki – ātrs ūdens transportlīdzeklis ar slēgtu klāju. Tā airēšanā izmanto divlāpstiņu airi. Kajaki var būt gan vienvietīgi, gan divvietīgi un trīsvietīgi. Izvēloties kajaku nomu, varēsi ātri mērot arī lielākas distances, taču pie to lietošanas nepieciešams pierast, ideālā gadījumā ieteicama kaut neliela pieredze.
  • Airu laivas – piemērota mierīgākiem izbraucieniem. Patiks tiem, kas vēlas laiski gozēties saulītē ezera vidū vai citur. Pietiekami ietilpīga, ērta un droša.

Brauciens ar laivu var būt lielisks piedzīvojums, pārsteigums vai pat dāvana kādam Tev tuvam cilvēkam. Padari dienu īpašu, izvēloties klasisko, kajaku vai kanoe laivu nomu pie mums!