Klienti izvēlas gan kanoe laivas, gan kajaku laivas, gan airu laivas. Kanoe laivām ir vienpusējs airis un ir vairāk vietas, kur salikt mantas. Kajakiem ir divpusējs airis un tie atgādina labi zināmās “smailītes”, bet to korpuss ir daudz izturīgāks. Laivas ir stabilas, kvalitatīvas un drošas.

Laivu noma

APRAKSTS/LAIKS eur/1H Nākamā stunda eur/24H PAPILDUS

Laiva 1-vietīgā

10

5

30

airi un veste

Laivas 2-vietīgās

12 6 35

airi un veste

Laivas 3-vietīgās 15 8 45

airi un veste

Laivas 4-vietīgās 20 10 55

airi un veste

Pirms laivot, ir svarīgi noklausīties drošības instrukciju un laivošanas apgūšanas pamatus no mūsu zinošajiem instruktoriem. Visiem laivotājiem jāvelk peldvestes. Laivas ir stabilas un drošas, tomēr ir svarīgi zināt kā uzvesties braucot pa upēm, kur mēdz braukt garām gan kuģi, gan motorlaivas.

SUP noma

APRAKSTS/LAIKS 1H Nākamā stunda 24H PAPILDUS
SUP (solo) 10 5 30 airis un veste
VIP SUP (solo) 18 9 45 VIP karbona airis, veste, līša, ūdensizturīga soma
SUP (3-vietīgs) 18 9 55 airis un veste
SUP (8-vietīgs) 30 15 89 airis un veste
Apmācība 30 20

Ūdensmotocikla noma

APRAKSTS/LAIKS

eur/1H

Nākamā stunda

eur/24H

PAPILDUS

Ūdensmotocikls (2 vietas)

25 eur

45 eur

65 eur

120eur

280 eur

10min

20min

30min

60min

24h

Glabšanas vestes , degviela, ūdensmotocikls, instrukcija, (degviela 10l uz stundu)

(24h bez degvielas)

Ūdensmotocikls (3 vietas) 30 eur

55 eur

80 eur

140eur

300 eur

10min

20min

30min

60min

24h

Glabšanas veste , degviela, ūdensmotocikls, instrukcija, (degviela 10l uz stundu)

Brauciens ar ūdens pūsli, ūdensslēpēm, wakeboard aiz ūdensmotocikla

35 eur

60 eur

90 eur

160eur

10min

20min

30min

60min

Ekipējums, glabšanas veste , instruktors , degviela, instrukcija

Tiem, kurus interesē atpūta un izklaide brīvā dabā, par piedāvājumu nav jāuztraucas, jo variantu ir pietiekoši daudz. Aktivitātes varēsi pielāgot savai gaumei, fiziskajai sagatavotībai un komfortam. Laika gaitā pie mums ienākuši daudzi jauni transportlīdzekļi un inventārs atpūtai uz ūdens, taču laivas joprojām ir saglabājušas savu popularitāti. Brauciens ar laivu ir patīkams veids, kā mazināt stresu, izbaudīt apkārtējo dabu un pavadīt laiku lieliskā kompānijā.

Kā atšķiras dažādi laivu veidi?

Pie mums pieejama vairāku laivu veidu noma Tavai un līdzbraucēju ērtībai – kajaku īre, kanoe īre un airu laivu īre. Šī ir priekšrocība, ko vērts izmantot, ja Tevi interesē dažādu veidu laivu noma Rīgā par lieliskām cenām.

Katram no laivu tipiem ir savas īpatnības un priekšrocības:

  • Kanoe laivas – šo laivu īre ir viena no iecienītākajām ūdens atpūtnieku un tūristu vidū. Tās ir drošas, viegli vadāmas un labi slīd pa ūdeni, turklāt lieliski piemērotas arī seklākiem ūdeņiem, jo to materiālu nevar uzplēst vai sadurt. Kanoe laivu īre derēs tiem, kam nepieciešams peldlīdzeklis diviem līdz četriem cilvēkiem.
  • Kajaki – ātrs ūdens transportlīdzeklis ar slēgtu klāju. Tā airēšanā izmanto divlāpstiņu airi. Kajaki var būt gan vienvietīgi, gan divvietīgi un trīsvietīgi. Izvēloties kajaku nomu, varēsi ātri mērot arī lielākas distances, taču pie to lietošanas nepieciešams pierast, ideālā gadījumā ieteicama kaut neliela pieredze.
  • Airu laivas – piemērota mierīgākiem izbraucieniem. Patiks tiem, kas vēlas laiski gozēties saulītē. Pietiekami ietilpīga, ērta un droša.

Brauciens ar laivu var būt lielisks piedzīvojums, pārsteigums vai pat dāvana kādam Tev tuvam cilvēkam. Padari dienu īpašu, izvēloties klasisko laivu, kajaku vai kanoe laivu nomu pie mums!