SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

Pasākuma apraksts

  • 16. jūnijs, 2021
  • trešdien, 10:56 līdz 10:56

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

trešdien, 10:56 līdz 10:56
16. jūnijs, 2021

000000

SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

trešdien, 10:56 līdz 10:56
16. jūnijs, 2021

PRINT

🌅 Mūsu Latvijas daba ir pilna skaistu, cilvēkiem vēl neatklātu vietu. Piedāvājam izbaudīt vienu no tām – agrā rīta stundā purva vidū. To visu un vēl vairāk ir iespējams novērot SUP SAULLĒKTA piedzīvojumā purva ezera starp kritušo koku mistiku un putnu dziesmām.

 

☘ Par dabu

Esam atraduši jaunu noslēpumainu, īpaši šarmējošu purva ezeru.

Skaistais purva ezers īpaši burvīgs ir saullēktos. Brīdī, kad daba mostas, mēs uz SUP dēļiem iepeldam ezerā. Pilnīgā klusumā. Apkārt esošā noslēpumainība apbur – mazas saliņas, zaļi puduri, ūdensrozes, krituši koki. Putnu un pat aļņu dziesmas riesta laikā. Mierīgais ūdens, kurā spoguļojas debesis… Kad uzaust saulīte kopā ar rīta miglu, jau šķietami puskrēslā redzētais, atplaukst jaunā varenībā. Rodas sajūta it kā viss ietītos zeltainā, siltā apskāvienā. Pārējās nianses ļausim izbaudīt un sajust Tev pašam!

✔️ Par piedzīvojuma norisi

Mēs tiekamies norunātā vietā. Katrs saņems savu SUP un dodamies uz purva ezeru. Pastāv iespēja, ka katram būs jāpumpē savs sups, taču varbūt tie būs uzpumpēti jau iepriekš un tad laidīsimies ūdenī. Krustu šķērsu izceļosim, izbaudīsim ezeru un ļausimies SUP saullēkta burvībai. Nobeigumā atgriezīsim Sup dēļus līdz automašīnām. Pēdējie selfiji, bildes ar draugiem un dodamies atpakaļ uz starta vietu.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo ekipējumu kā arī visu piedzīvojuma laiku ar Jums kopā būs jautrs, jauks un atbildīgs gids. Tev ir tikai jāļaujas!

✔️ Kam piemērots?

Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. Tikai vēlme doties! 🙂Pat ja neesi iepriekš SUPojis, šim piedzīvojumam tas nav izšķiroši, jo, pirmkārt – mēs visu parādam un izstāstam, otrkārt – ezerā SUPošana ir lēna un mierīga, tāpēc to var darīt gan sēdus, gan uz ceļiem, gan stāvus.

✔️ Mēs priecājamies par katru līdzbraucēju gan lielu gan mazu. Tomēr, ja gribi ņemt līdzi savu atvasi, lūdzu, painformē mūs, lai varam piemeklēt vajadzīgā izmēra SUPu un parūpēties par Jūsu komfortu.

✔️ Kas jāņem līdzi un kā jāģērbjas?

Ģērbjamies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Sportiski apavi.

Iesakam paņemt līdzi cimdiņus un termosu ar kādu siltu dzērienu un kaut ko garšīgu piknikam uz ūdens.

✔️ Kur tiekamies?

Atkarībā no cilvēku daudzuma iepriekšejā dienā informēsim par tikšanos vietu , kas atrodas aptuveni 50min braucienā no Rīgas centra.

✔️ Cikos?

3:45 *

Iepriekšējā vakarā ar Jums sazināsies gids un informēs par precīzu tikšanās laiku, jo katru dienu saule aust nedaudz citā laikā.

Esiet precīzi un nenokavējiet tikšanos ar savu grupu!

Brauciena ilgums 1-1.5h.

Ja nevari pats nokļūt līdz pasākuma norises vietai, piesaki lūdzu transportēšanas pakalpojumus iepriekš (10.00EUR)- ja varēsim palīdzēsim.

✔️ Pēc pieprasījuma organizējam SUP saullēkta piedzīvojumu arī individuālām kompānijām – dzimšanas dienas, korporatīvie saliedēšanās pasākumi un tml jebkurā jums vēlamā laikā.

Tu jautā! Mēs – izdomāsim!

Iepriekšēja r e z e r v ā c i j a ir obligāta, lai varam sagatavot un nogadāt visu nepieciešamo ekipējumu.

Rezervācijas a t c e l š a n a – vismaz 24H iepriekš.

P ā r c e l š a n a – mēs ar Jums sazināsimies un plānoto braucienu pārcelsim, ja būs slikti laikapstākļi vai dalībnieku skaits būs mazāks par četri.

:information_source: Ir vēl jautājumi?! Lieliski! Zvani 29221141 vai raksti mums uz info@bullulaivas.lv Priecāsimies atbildēt!=

Tiekamies SUP saullēktā!