SUP sveiciens saulei Cenas tīrelī

Pasākuma apraksts

  • 8. aprīlis, 2023
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

SUP sveiciens saulei Cenas tīrelī

Visu dienu
8. aprīlis, 2023

000000

SUP sveiciens saulei Cenas tīrelī

Visu dienu
8. aprīlis, 2023

PRINT

Ietinies siltās rīta saules apskāvienā purva ūdeņos – dodies pasakainā SUP piedzīvojumā uz Cenas tīreli!

Dabas burvību visspēcīgāk var sajust agri no rīta – kad nakts klusums lēnām pārtop putnu balsīs, tumsu nomaina maiga krēsla un aiz horizonta lēnām uzplaukst saule. Esot purvā uz SUP, saullēkta brīdis ir īpaši maģisks – iepeldam teju apburtā pasaku zemē, lavierējot spoguļdzidrā ūdenī starp mazām saliņām, zaļiem puduriem, ūdensrozēm un kritušiem kokiem, fonā skanot putnu čivināšanai un pat aļņu dziesmām riesta laikā! Saulei austot, šķiet, ka mainās visas sajūtas – klusumu var teju sagaršot, bet gaismas rotaļas un miglas vālus var gluži vai sataustīt! Pārējās nianses ļausim sajust Tev pašam – dodies piedzīvojumā uz aicinošo Cenas tīreli un ļaujies rīta saules sveicienam!

Brauciena ilgums: 2.5 h

🎥Video ieskatam:

Kam piemērots?

Maršrutā dosimies ar SUP dēli. Katrs saņems savu ekipējuma mugursomu (10-11 kg) un dosimies kopīgā pastaigā (2km) līdz purva ezeram. Piepumpēsim savus SUP dēļus, kas aizņems aptuveni 10 minūtes, un laidīsimies ūdenīIepriekšēja pieredze un iemaņas nav nepieciešamas – pirms brauciena visu parādīsim un iemācīsim, kā arī parūpēsimies par visu nepieciešamo ekipējumu. Ezerā SUPošana ir lēna un mierīga, tāpēc iespējams SUPot gan sēdus, gan uz ceļiem, gan stāvus. Piedzīvojumā līdzi dosies jautrs, zinošs un atbildīgs gids, palīdzot droši nokļūt noslēpumainajā galapunktā. Mēs priecājamies par katru līdzbraucēju – gan lielu, gan mazu. Ja plāno braucienā ņemt līdzi savu atvasi, lūdzu, informē mūs savlaicīgi, lai varam piemeklēt atbilstošā izmēra SUP dēli, rūpējoties par ikviena dalībnieka komfortu.

Kas jāņem līdzi?

Ģērbies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Iesakām paņemt līdzi vieglas uzkodas termosu ar siltu dzērienu nelielam piknikam, sagaidot saullēktu purvā. Noderēs arī silti cimdi. 

Kad, kur, cikos? 

Starts: Cenas tīreļa laipa (Waze)

Iepriekšējā vakarā ar Tevi sazināsies gids, informējot par precīzu tikšanās laiku, jo katru dienu saule aust nedaudz citā laikā.

Esi precīzs un nenokavē tikšanos ar savu grupu!

Gadījumā, ja pats nevarēsi nokļūt līdz tikšanās vietai, lūdzu, piesaki transportēšanas pakalpojumus iepriekš (7.00 EUR) – iespēju robežās palīdzēsim. Ir iespēja pieteikt arī VIP servisu (15.00 EUR) – tas iekļauj SUP ekipējuma aiznešanu un atnešanu līdz starta vietai (2 km vienā virzienā) un dēļa piepumpēšanu.

SVARĪGI!


Iepriekšēja rezervācija ir obligāta, lai varam sagatavot un nogādāt visu nepieciešamo ekipējumu! Rezervācijas  atcelšana –  vismaz 24 h iepriekš.

Sliktu laikapstākļu gadījumā sazināsimies ar Tevi personīgi un plānoto braucienu pārcelsim.

Ja vēlies braucienā piedalīties citā dienā vai laikā, sazinies ar mums un vienosimies! Pēc pieprasījuma organizējam arī individuālus piedzīvojumus – kompānijām, draugiem, darba kolektīviem, pāriem u.c. 

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

SAZINIES AR MUMS: 

Tel. 29221141
E-pasts: info@bullulaivas.lv