Vakara SUP un laivu brauciens uz jūru Rīgā

Gribi vakarā izrauties no pilsētas? Pievienojies vakara braucienam uz jūru apskatot Buļļusalu ar SUP dēli vai laivu. Mūsu maršruts vedīs pa Buļļupi līdz Lielupei un pēc tam līdz Lielupes ietekai jūrā. Upes krastā Jums būs iespējams apskatīt Akmens skulptūru parku, Lielupes balto kāpu kā arī Gulbji ar mazuļiem ir bieži sastopami.

Brauciens uz Purvu

Pozitīvas emocijas un unikāli dabas skati ir garantēti dodoties ar SUP dēli pa purva ezeru. Mazās purva saliņas un kritušie koki uz tām kā arī dīvainais klusums purvam piešķir īpašu noslēpumainu valstību. Ezers ir pietiekami liels, lai SUPotu un arī lai baudītu dabu un atpūstos. Purvā ir sastopas 10 Latvijā un Eiropā aizsargājamās putnu sugas kā ari vairāk kā 20 dažādas pozitīvas emocijas un sajūtas.

SUP dēļu testi Buļļupē

Vai vēlies uzzināt un izmēģināt SUP dēli? Vai vēlies iegādāties sev SUP dēli? Nevari saprast kā tie atšķiras un kurš varētu būtu piemērotākais tieši Tev? Vairāk kā 20 dažādi modeļi tevi gaida. Ņem līdzi draugus un pievienojies mums svētdienās izmēģināt dažādus SUP dēļus.