Vakara meditācija uz ūdens ar SUP un laivām

Pasākuma apraksts

  • 15. jūnijs, 2023
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • SUP dēlis 40 pieejams
    €35
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

Vakara meditācija uz ūdens ar SUP un laivām

Visu dienu
15. jūnijs, 2023

000000

Vakara meditācija uz ūdens ar SUP un laivām

Visu dienu
15. jūnijs, 2023

PRINT

Ļauj ikdienas rūpēm izgaist mākoņos un atbrīvo iekšējos miera vējus – pievienojies meditācijai uz ūdens ar laivām un SUP!

Ūdens stihija ir brīnumu pilna, glabājot sevī pārdabisku spēku un vienlaikus spējot nomierināt, glāstīt un attīrīt no ikdienas domu haosa, kas tik steidzīgi riņķo mūsu prātos un skandina jautājumus – kāpēc esmu šeit, kāds ir mans mērķis un ko nesīs nākotne? Vakara meditācija pēc garas, iespaidiem, rūpēm un pārdomām pilnas dienas ļauj gūt pilnīgu atslābumu, aizslaucīt stresu, aizmirst par ikdienas raizēm, iepazīt sevi un gūt pozitīvu enerģiju. Ceļojums tuvāk savai būtībai notiek Rītabuļļos – vietā, kur jūras tuvums un upes plūdenums savienojas dabas skaistumā ar maģisku auru, ļaujot saklausīt gārņus, dzeņus, pīles un citus dzīvniekus netraucētā vidē. Piedzīvojumu sāksim ar zemes meditāciju, turpināsim ar sarunām un peldēšanu klusajos Buļļupes ūdeņos. Meditēsim uz SUP dēļa, sēžot laivā vai katamarānā – izvēlies ērtāko peldlīdzekli un ielūkojies savas sirds dziļumos kopā ar mums!

Meditācijas ilgums: – 1,5 h.

KAM PIEMĒROTS?

Meditācijā dosimies ar SUP dēli un laivām (kajaku vai kanoe). Piedzīvojumā iespējams piedalīties arī ar katamarānu. Iepriekšēja pieredze un iemaņas nav nepieciešamas – visu parādīsim un iemācīsim.

KAS JĀŅEM LĪDZI?

Ģērbies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Noderēs arī silti cimdi. 

KAD, KUR, CIKOS? 

Rojas iela 3, Buļļi (Buļļu laivas) plkst. 19:00
Esi precīzs un nenokavē !

SVARĪGI!
Iepriekšēja rezervācija ir obligāta, lai varam sagatavot visu nepieciešamo ekipējumu! Rezervācijas  atcelšana –  vismaz 24 h iepriekš.

Sliktu laikapstākļu gadījumā sazināsimies ar Tevi personīgi un plānoto braucienu pārcelsim.

Ja vēlies braucienā piedalīties citā dienā vai laikā, sazinies ar mums un vienosimies! Pēc pieprasījuma organizējam arī individuālus piedzīvojumus – kompānijām, draugiem, darba kolektīviem, pāriem u.c. 

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

SAZINIES AR MUMS: 

Tel. 29221141
E-pasts: info@bullulaivas.lv