SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

Pasākuma apraksts

  • 19. maijs, 2022
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

Visu dienu
19. maijs, 2022

000000

SUP saullēkts noslēpumainā purva ezerā

Visu dienu
19. maijs, 2022

PRINT

🌅 Mūsu Latvijas daba ir pilna skaistu, cilvēkiem vēl neatklātu vietu. Piedāvājam izbaudīt vienu no tām – agrā rīta stundā, purva vidū. To visu un vēl vairāk ir iespējams novērot SUP saullēkta piedzīvojumā purva ezerā.

☘ Par dabu

Esam atraduši jaunu, noslēpumainu, īpaši šarmējošu purva ezeru.

Saullēktos skaistais purva ezers ir īpaši burvīgs. Brīdī, kad daba mostas, mēs uz SUP dēļiem iepeldam ezerā. Pilnīgā klusumā. Apkārt esošā noslēpumainība apbur – mazas saliņas, zaļi puduri, ūdensrozes, krituši koki. Putnu un pat aļņu dziesmas riesta laikā. Mierīgais ūdens, kurā spoguļojas debesis… Kad uzaust saulīte kopā ar rīta miglu, jau šķietami puskrēslā redzētais atplaukst jaunā varenībā. Rodas sajūta, it kā viss ietītos zeltainā, siltā apskāvienā. Pārējās nianses ļausim izbaudīt un sajust Tev pašam!

✔️ Par piedzīvojuma norisi

Mēs tiekamies norunātā vietā. Katrs saņems savu SUP un dosimies uz purva ezeru. Pastāv iespēja, ka katram būs jāpumpē savs SUPs, taču varbūt tie būs uzpumpēti jau iepriekš un tad laidīsimies ūdenī. Krustu šķērsu izceļosim, izbaudīsim ezeru un ļausimies SUP saullēkta burvībai. Nobeigumā atgriezīsim SUP dēļus līdz automašīnām. Pēdējie selfiji, bildes ar draugiem un dodamies atpakaļ uz starta vietu.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo ekipējumu, kā arī visu piedzīvojuma laiku ar Jums kopā būs jautrs, jauks un atbildīgs gids. Tev ir tikai jāļaujas!

✔️ Kam piemērots?

Īpašas iemaņas nav nepieciešamas, tikai vēlme doties! 🙂Tas nekas, ja neesi iepriekš SUPojis, mēs Tev visu parādīsim un izstāstīsim, kā arī ezerā SUPošana ir lēna un mierīga, tāpēc varēsi SUPot gan sēdus, gan uz ceļiem, gan stāvus.

✔️ Mēs priecājamies par katru līdzbraucēju – gan lielu, gan mazu. Tomēr, ja gribi ņemt līdzi savu atvasi, lūdzu, informē mūs, lai varam piemeklēt vajadzīgā izmēra SUPu un parūpēties par Jūsu komfortu.

✔️ Kas jāņem līdzi un kā jāģērbjas?

Ģērbjamies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Sportiski apavi.

Iesakam paņemt līdzi cimdiņus un termosu ar kādu siltu dzērienu un kaut ko garšīgu piknikam uz ūdens.

✔️ Kur tiekamies?

Atkarībā no cilvēku daudzuma, iepriekšejā dienā informēsim par tikšanās vietu, kas atrodas aptuveni 50 min braucienā no Rīgas centra.

✔️ Cikos?

3:45 *

Iepriekšējā vakarā ar Jums sazināsies gids un informēs par precīzu tikšanās laiku, jo katru dienu saule aust nedaudz citā laikā.

Esiet precīzi un nenokavējiet tikšanos ar savu grupu!

Brauciena ilgums 1 – 1.5h.

Ja nevari pats nokļūt līdz pasākuma norises vietai, lūdzu piesaki transportēšanas pakalpojumus iepriekš (10.00EUR)- ja varēsim, palīdzēsim.

✔️ Pēc pieprasījuma organizējam SUP saullēkta piedzīvojumu arī individuālām kompānijām – dzimšanas dienas, korporatīvie saliedēšanās pasākumi un citas idejas jebkurā Jums vēlamā laikā.

Tu jautā! Mēs – izdomāsim!

Iepriekšēja r e z e r v ā c i j a ir obligāta, lai varam sagatavot un nogadāt visu nepieciešamo ekipējumu.

Rezervācijas a t c e l š a n a – vismaz 24 H iepriekš.

P ā r c e l š a n a – mēs ar Jums sazināsimies un plānoto braucienu pārcelsim, ja būs slikti laikapstākļi vai dalībnieku skaits būs mazāks par četri.

Ir vēl jautājumi?! Lieliski! Zvani 29221141 vai raksti mums uz info@bullulaivas.lv Priecāsimies atbildēt!=

Tiekamies SUP saullēktā!