SUP purvā – ar SUP dēli pa Cenas tīreli

Pasākuma apraksts

 • 21. maijs, 2022
 • sestdien, 06:00 līdz 06:00

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

 • Savs SUP’s 40 pieejams
  €10
 • Ģimenes SUP (2-vietīgs) 2 pieejams
  €45
 • Ūdens izturīgs telefona maciņš 40 pieejams
  €5
 • VIP serviss* 40 pieejams
  €15
 • SUP’s 40 pieejams
  €30
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

SUP purvā – ar SUP dēli pa Cenas tīreli

sestdien, 06:00 līdz 06:00
21. maijs, 2022

000000

SUP purvā – ar SUP dēli pa Cenas tīreli

sestdien, 06:00 līdz 06:00
21. maijs, 2022

PRINT

🏝 SUPošana pēdējos gados ir īpaši attīstījusies un cilvēki to novērtē kā labu atpūtas veidu. Mēs zinām, kur atrast visīstāko SUP oāzi. Tur var nokļūt tikai uz SUPa. Ieintriģējām?! Šeit nedrīkst atrasties neviens motorizēts peldlīdzeklis un arī ar laivu nav iespējams piekļūt. Tāpēc šī ir īstā SUPotāju oāze. Ja vēlies uzzināt vairāk, lasi tālāk! Ja vēlies ļauties noslēpumam, spied “pieteikties” un mēs parūpēsimies par visu no A līdz Z un ļausim Tev atslēgties no ikdienas un atgūt enerģiju vienā no maģiskākajām vietām.

☘️ Par dabu

Lielākais ezers Cenas tīreļa teritorijā ir Skaista ezers, kas atrodas tīreļa dienvidrietumu daļā, kas, atšķirībā no pārējām tīreļa ūdenstilpnēm, pēc izcelsmes ir Baltijas ledus ezera palieku ezers. Tā platība ir ~ 18ha un uz tā ir desmitiem saliņu.

Šeit esošā noslēpumainība apbur – mazas saliņas, zaļi puduri, ūdensrozes, izkaltuši un krituši koki – uz bagātīgās dabas fona, izskatās īpaši interesanti. Dzirdēsi putnu un aļņu dziesmas riesta laikā.  Izbaudīsi mierīgo ūdeni, kurā spoguļojas debesis. Šeit pārņem sajūtas it kā aizceļotu laikā, iestājas miers un Tu saplūsti ar dabu..

Vērīgākie atradīs apaļlapu raseni (dabas lieguma augs) un citus dabas brīnumus, jo šī ir veģetācijas purva bagātākā daļa. Purva ezera ūdens ir dzidrs un vasarā tajā ir patīkami iegremdēties un nopeldēties… vai izkliedējām domas par tipisko purvu?! 😌

Pārējās nianses ļausim izbaudīt un sajust Tev pašam!

🎥Video ieskatam:

✅ Par piedzīvojuma norisi

Mēs tiekamies norunātā vietā. Katrs saņems savu ekipējuma mugursomu (10-11 kg) un dosimies kopīgā pastaigā (2km) līdz  purva ezeram. Pumpēsim savu SUPu (apm. 10min) un laidīsimies ūdenī. Krustu šķērsu izceļosim, izbaudīsim ezeru un ļausimies oāzes burvībai. Nobeigumā maza rīta rosmīte, lai salocītu savus SUPus. Pēdējie selfiji, bildes ar draugiem un dodamies atpakaļ uz starta vietu.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo ekipējumu, kā arī visu piedzīvojuma laiku ar jums kopā būs jautrs, jauks un atbildīgs gids. Tev ir tikai jāļaujas!

✅ Kam piemērots?

Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. Tikai vēlme doties! 🙂Pat ja neesi iepriekš SUPojis, šim piedzīvojumam tas nav izšķiroši, jo, pirmkārt – mēs visu ierādām un izstāstām, otrkārt – ezerā SUPošana ir lēna un mierīga, tāpēc to var darīt gan sēdus, gan uz ceļiem, gan stāvus. Pačukstēsim, ka arī apgulties uz SUPa, aizvērt acis un aizmirsties, ir pat ļoti ieteicams tieši šajā piedzīvojumā. 🕊

👨‍👩‍👧‍👦Mēs priecājamies par katru līdzbraucēju – gan lielu, gan mazu. Tomēr, ja gribi ņemt līdzi savu atvasi, lūdzu informē mūs, lai varam piemeklēt vajadzīgā izmēra SUPu un parūpēties par jūsu komfortu.

✅ Kas jāņem līdzi un kā jāģērbjas?
Ģērbjamies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Sportiski apavi.

Iesakam paņemt līdzi cimdiņus un termosu ar kādu siltu dzērienu.

✅ Kur tiekamies?
Cenas tīrelis – purva laipa (waze).

✅ Cikos?
10:00 vai 18:00
Iepriekšējā vakarā ar Tevi sazināsies gids un visu izstāstīs.
Esiet precīzi un nenokavējiet tikšanos ar savu grupu!
Brauciena ilgums 2.5h.

✅ Cik?
*15.00 EUR VIP serviss (VIP serviss nozīme SUP dēļa aiznešana un atnešana 2km līdz starta vietai un uzpumpēšana)
Ja nevari pats nokļūt līdz pasākuma norises vietai, piesaki, lūdzu, transportēšanas pakalpojumus iepriekš (7.00EUR).

 

💡Pēc pieprasījuma organizējam SUP piedzīvojumus arī individuālām kompānijām – dzimšanas dienas, korporatīvie saliedēšanās pasākumi un citas idejas jebkurā jums vēlamā laikā.

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

 

❗️Iepriekšēja r e z e r v ā c i j a ir obligāta, lai varam sagatavot un nogadāt visu nepieciešamo ekipējumu.

     Rezervācijas  a t c e l š a n a –  vismaz 24H iepriekš.

     P ā r c e l š a n a – mēs ar Jums sazināsimies un plānoto braucienu pārcelsim, ja būs slikti laikapstākļi vai dalībnieku skaits būs mazāks par četri.

ℹ️ Ir vēl jautājumi?! Lieliski! Zvani 29221141 vai raksti mums uz info@bullulaivas.lv Priecāsimies atbildēt! 😁