Airē Misas upes līkločos ar laivām un SUP

Pasākuma apraksts

  • 7. augusts, 2022
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

Airē Misas upes līkločos ar laivām un SUP

Visu dienu
7. augusts, 2022

000000

Airē Misas upes līkločos ar laivām un SUP

Visu dienu
7. augusts, 2022

PRINT

Bauska novada Valles pagastā senču pilskalna pakājē sākas Misas upīte – Iecavas upes labā pieteka Zemgales purvainajā Rīgas smiltāju līdzenumā. Pirmais iespaids par Misu var būt mānīgs – šķietami necilā upīte patiesībā nes pārsteigumus visa maršruta garumā no bagātīgiem purviem upes krastos, līdz iespaidīgām, teju monumentālām koku sakņu sistēmām, kas “pieskata” Misu gluži kā nekustīga goda sardze. Augšgalā Misa tek pa viļņainu, mālainu klajumu, vēlāk pārejot vāji drenētā, slapjām pļavām un mežiem bagātā līdzenumā. Braucienu sāksim pie Jelgavas šosejas, šķērsosim vasarnīcu rajonu ar kolorīto nosaukumu “Dzērumi”, uzzināsim, kur atrodas tādas apdzīvotas vietas kā Lāčplēsis un Tekstilnieks, ceļā pasveicināsim satiktos zvēriņus – bebrus, ūdeles un ūdenžurkas un finišēsim Ozolniekos.

Kopējais maršruta garums: 12 km.
Brauciena ilgums: 4 – 5  h.

Kam piemērots?

Maršrutā var doties ar laivu (kajaku vai kanoe) vai SUP dēli. Iepriekšeja pieredze un iemaņas nav nepieciešamas – pirms brauciena visu parādīsim un iemācīsim.

Kas jāņem līdzi?

Ģērbies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Iesakām paņemt līdzi vieglas uzkodas un dzērienu savam piknikam. Jā ir vēlme, iespējams arī nopeldēties. 

Kad, kur, cikos? 

Starts: 11:00 pie Jelgavas šosejas pāri Misai

Pasākums notiek tikai gadījumā, ja braucienam ir pieteikušies ne mazāk par 6 cilvēkiem.

Esi precīzs un nenokavē tikšanos ar savu grupu!

SVARĪGI!


Iepriekšēja rezervācija ir obligāta, lai varam sagatavot un nogādāt visu nepieciešamo ekipējumu! Rezervācijas  atcelšana –  vismaz 24 h iepriekš.

Sliktu laikapstākļu gadījumā sazināsimies ar Tevi personīgi un plānoto braucienu pārcelsim.

Ja vēlies braucienā piedalīties citā dienā vai laikā, sazinies ar mums un vienosimies! Pēc pieprasījuma organizējam arī individuālus piedzīvojumus – kompānijām, draugiem, darba kolektīviem, pāriem u.c. 

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

SAZINIES AR MUMS: 

Tel. 29221141
E-pasts: info@bullulaivas.lv