Atklāj Mīlestības saliņas noslēpumu ar laivām un SUP

Pasākuma apraksts

  • 25. septembris, 2022
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

Atklāj Mīlestības saliņas noslēpumu ar laivām un SUP

Visu dienu
25. septembris, 2022

000000

Atklāj Mīlestības saliņas noslēpumu ar laivām un SUP

Visu dienu
25. septembris, 2022

PRINT

Piestāj šarmantajā Mīlestības saliņā un ļauj tai apburt ar neskarto dabas pieskārienu, putnu čalām un niedru apvītiem purva ezeriem!

Likteņupes Daugavas kreisajā krastā starp Buļļupi un Loču kanālu kā nenoslīpēts dimants slēpjas sirds veida formas saliņa –  Mīlestības saliņa. Vieta, uz kuru neved neviens celiņš, tilts vai taka, vien uz jūru plūstošās straumes. Intriģējošā un šarmantā saliņa vilina ar tās neskarto ainavu, purvainajiem ezeriņiem, nepieradināto floru un faunu. Putnu radītās simfonijas iespējams klausīties no putnu novērošanas torņa “Knābis”, bet sienāžu vijoļspēli un bebru darinātos brīnumdarbus varēsi vērot, iebraucot niedru ieskautos ezeriņos. Saliņa ir iekļauta dabas parka “Piejūra” teritorijā un ir īpaši saudzējama. Ceļš uz saliņu ved caur Ziemeļupes līci, kas pazīstama kā viena no gulbju iecienītākajām pulcēšanās vietām. Mīlestības saliņas romantika spilgti konstrastē ar vecās piestātnes paliekām Daugavas krastos – pēc Otrā pasaules kara šeit atstāti dzelzbetona lielgabarīti, turpat redzama arī Kuģu remonta rūpnīca un Latvijas Jūras spēku novietne, kas ir militārs objekts kuru var aplūkot tikai no ūdens . 

Kopējais maršruta garums: 15 km.
Brauciena ilgums: 4 – 5  h.

KAM PIEMĒROTS?

Maršrutā var doties ar laivu (kajaku vai kanoe) vai SUP dēli. Iepriekšeja pieredze un iemaņas nav nepieciešamas – pirms brauciena visu parādīsim un iemācīsim.

KAS JĀŅEM LĪDZI?

Ģērbies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Iesakām paņemt līdzi vieglas uzkodas un dzērienu savam piknikam Mīlestības saliņā. Jā ir vēlme, iespējams arī nopeldēties. 

KAD, KUR, CIKOS? 

Starts: 12:00, Rojas ielā 3 (Buļļu laivas).
Esi precīzs un nenokavē tikšanos ar savu grupu!

SVARĪGI!
Iepriekšēja rezervācija ir obligāta, lai varam sagatavot visu nepieciešamo ekipējumu! Rezervācijas  atcelšana –  vismaz 24 h iepriekš.

Sliktu laikapstākļu gadījumā sazināsimies ar Tevi personīgi un plānoto braucienu pārcelsim.

Ja vēlies braucienā piedalīties citā dienā vai laikā, sazinies ar mums un vienosimies! Pēc pieprasījuma organizējam arī individuālus piedzīvojumus – kompānijām, draugiem, darba kolektīviem, pāriem u.c. 

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

SAZINIES AR MUMS: 

Tel. 29221141
E-pasts: info@bullulaivas.lv