Laivu un SUP brauciens apkārt Mīlestības saliņai

Pasākuma apraksts

  • 24. septembris, 2020
  • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
  • Sorry, Event passed
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

Laivu un SUP brauciens apkārt Mīlestības saliņai

Visu dienu
24. septembris, 2020

000000

Laivu un SUP brauciens apkārt Mīlestības saliņai

Visu dienu
24. septembris, 2020

PRINT

AR LAIVĀM UN SUPIEM UZ MĪLESTĪBAS SALIŅU🏝

🌿Par Dabu un 🔎citi interesanti fakti

Sala ir unikāla ar tās nepieejamību un neskarto dabu – paslēpušies ezeriņi, purvains apvidus, bebru mājas, sienāžu un putnu kori un tas viss -tepat, neizbraucot ārpus Rīgas.

Īpašais Mīlestības saliņas noslēpums un intriga slēpjas tās nepieejamībā. Neviens tilts, neviens celinš.. visapkārt tikai ūdens. Sala izveidojās 19.gadsimtā. Tās trīs šķautnes apskalo Daugava, Buļļupe un Loču kanāls, veidojot sirds 💙 formas salu.

Sala ir iekļauta dabas parka “Piejūra” teritorijā un ir īpaši saudzējama. Tur atrodas putnu novērošanas tornis “Knābis”. Braucienā laikā varēsim uzkāpt tajā, lai izbaudītu dabas ainavu, kas paveras no augšas.

Mīlestības saliņā slēpjas niedru ieskauti un paslēpušies ezeriņi🐠, kurus vien retais uzies, jo tās iebraukšanas vieta no upes puses ir labi paslēpusies un nemanāma. Tajā var iekļūt, izmantojot tikai SUP dēli vai laivu. Brauciena laikā to izpētīsim un izbraukāsim!

Vēl ļoti interesanti ir tas kā neskartā daba Daugavas pusē kontrastē ar vecās piestātnes paliekām – dzelzsbetona lielgabarītiem, kuri šeit atstāti pēc Otrā pasaules kara, kad teritorija nonāca karaflotes rīcībā. Kontrastu papildina no salas puses redzamā Kuģu remonta rūpnīca. Pabrauksim garām arī Latvijas Jūras spēku novietnei. Būs interesanti! 🤩

🤫Starp citu, salas nosaukuma izcelsmes leģenda nav tik romantiska, kā drīzāk pikanta – šeit, krūmu biežņā no nevēlamām acīm slēpušies Daugavgrīvas karavīri un Bolderājas zvejnieku meitas, kuri te ieradušies droši vien ne jau putnus vērot…😁

✅ Par Brauciena norisi.

No tikšanās vietas līdz Mīlestības saliņai peldēsim 10-15min. Kopējais maršruts apmēram 5km. Apbrauksim apkārt visai Mīlestības saliņai, izceļosim paslēptos ezeriņus. Izpētīsim pašu Mīlestības saliņu, uzkāpsim skatu tornī, piestāsim pludmalītē un pa ceļam redzēsim minētos kontrastus starp neskarto dabu un industriālo – mūsdienu pasauli, kas redzami salas pretējos krastos.

✅ Kam piemērots?

Laivotājiem un SUPotājiem.

Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. Tikai vēlme doties! 🙂Pat ja iepriekš neesi SUPojis vai laivojis, parādīsim, iemācīsim un atbalstīsim! Pieejami kajaki, kanoe, kā arī dažādi SUPi.

✅ Starts un finišs

Birzes iela 28, bērnu spēļlaukumiņā, Buļļupes krastā.

✅ Cik?

20.00 EUR SUP vai 1-vietīga laiva

12.00 EUR/persona kajaks vai kanoe (2-vietīgs vai 3-vietīgs)

Cenā iekļauts viss nepieciešamais – peldlīdzeklis, airi , drošības veste.

✅ Kas jāņem līdzi un kā jāģērbjas?

Ģērbjamies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Sportiski apavi.

Iesakam sagatavot līdzi kaut ko ēdamu savam piknikam un dzērienu (siltu vai vēsu, lai atveldzētos).

✅ Cikos?

18:30

Brauciena ilgums 2,5-3 h.

Esiet precīzi un nenokavējiet tikšanos ar savu grupu!

 

❗️Iepriekšēja r e z e r v ā c i j a ir obligāta, lai varam sagatavot un nogadāt visu nepieciešamo ekipējumu.

     Rezervācijas  a t c e l š a n a –  vismaz 24H iepriekš.

     P ā r c e l š a n a – mēs ar Jums sazināsimies un plānoto braucienu pārcelsim, ja būs slikti laikapstākļi vai dalībnieku skaits būs mazāks par četri.

💡Pēc pieprasījuma organizējam arī individuālus piedzīvojums -kompānijām , draugiem , pārišiem jebkurā Jums vēlamā laikā. Iespējams arī divu dienu brauciens ar nakšņošanu Mīlestības saliņā.

 Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

ℹ️ Ir vēl jautājumi?! Lieliski! Zvani 29221141 vai raksti mums uz info@bullulaivas.lv Priecāsimies atbildēt! 😁