SUP saullēkts – ar SUP dēli pa purva ezeru

Pasākuma apraksts

 • 29. oktobris, 2020
 • Visu dienu

Contact event manager

1 2 3 4

Iegādāties

 • SUP’s 40 pieejams
  €29
 • Savs SUP’s 40 pieejams
  €10
 • Ģimenes SUP (2-vietīgs) 2 pieejams
  €45
 • Ūdens izturīgs telefona maciņš 40 pieejams
  €5
Apskatīties grozu
Thank you Kindly

SUP saullēkts – ar SUP dēli pa purva ezeru

Visu dienu
29. oktobris, 2020

000000

SUP saullēkts – ar SUP dēli pa purva ezeru

Visu dienu
29. oktobris, 2020

PRINT

🌅Mēs dzīvojam brīnišķīgā pasaulē, kura ir bagāta ar tās skaistumu, šarmējošiem un maģiskiem mirkļiem. SUP SAULLĒKTA piedzīvojums purvā ir tieši tāds! Ja vien izdotos ietērpt vārdos šīs pasakainās izjūtas – skaņas klusumā, smaržu un neaizmirstamos dabas skatus… Tu man iedotu savu roku un sekotu man pa pēdām, lai sajustu vārdiem neaprakstāmo. Tas ir jāredz pašam!

☘️ Par dabu
Skaistais purva ezers īpaši burvīgs ir saullēktos. Brīdī, kad daba mostas, mēs uz SUP dēļiem iepeldam ezerā. Pilnīgā klusumā. Apkārt esošā noslēpumainība apbur – mazas saliņas, zaļi puduri, ūdensrozes, krituši koki. Putnu un pat aļņu dziesmas riesta laikā.  Mierīgais ūdens, kurā spoguļojas debesis… Kad uzaust saulīte kopā ar rīta miglu, jau šķietami puskrēslā redzētais, atplaukst jaunā varenībā.  Rodas sajūta it kā  viss ietītos zeltainā, siltā apskāvienā. Pārējās nianses ļausim izbaudīt un sajust Tev pašam!

🎥Video ieskatam:

✅ Par piedzīvojuma norisi
Mēs tiekamies norunātā vietā. Katrs saņems savu ekipējuma mugursomu (10-11 kg) un dosimies kopīgā pastaigā (2km) līdz  purva ezeram. Pumpēsim savu SUPu (apm 10min) un laidīsimies ūdenī. Krustu šķērsu izceļosim, izbaudīsim ezeru un ļausimies SUP saullēkta burvībai. Nobeigumā maza rīta rosmīte, lai salocītu savus Supus. Pēdējie selfiji, bildes ar draugiem un dodamies atpakaļ uz starta vietu.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo ekipējumu kā arī visu piedzīvojuma laiku ar Jums kopā būs jautrs, jauks un atbildīgs gids. Tev ir tikai jāļaujas!

✅ Kam piemērots?
Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. Tikai vēlme doties! 🙂Pat ja neesi iepriekš SUPojis, šim piedzīvojumam tas nav izšķiroši, jo, pirmkārt – mēs visu ierādam un izstāstam, otrkārt – ezerā SUPošana ir lēna un mierīga, tāpēc to var darīt gan sēdus, gan uz ceļiem, gan stāvus. Pačukstēsim, ka arī apgulties uz SUPa, aizvērt acis un aizmirsties, ir pat ļoti ieteicams tieši šajā piedzīvojumā 🕊

👨‍👩‍👧‍👦Mēs priecājamies par katru līdzbraucēju gan lielu gan mazu. Tomēr, ja gribi ņemt līdzi savu atvasi, lūdzu painformē mūs, lai varam piemeklēt vajadzīgā izmēra SUPu un parūpēties par Jūsu komfortu.

✅ Kas jāņem līdzi un kā jāģērbjas?
Ģērbjamies ērti, sportiski, laikapstākļiem piemēroti. Sportiski apavi.

Iesakam paņemt līdzi cimdiņus un termosu ar kādu siltu dzērienu.

✅ Kur tiekamies?
Cenas tīrelis purva laipa (waze)

✅ Cikos?
5:00 *
Iepriekšējā vakarā ar Jums sazināsies gids un informēs par precīzu tikšanās laiku, jo katru dienu saule aust nedaudz citā laikā.
Esiet precīzi un nenokavējiet tikšanos ar savu grupu!
Brauciena ilgums 2.5h.

✅ Cik?
29.00 EUR/persona
10.00 EUR/personai, kas pievienojas ar savu ekipējumu.
Ja nevari pats nokļūt līdz pasākuma norises vietai, piesaki lūdzu transportēšanas pakalpojumus iepriekš (7.00EUR).

 

💡Pēc pieprasījuma organizējam SUP saullēkta piedzīvojumu arī individuālām kompānijām – dzimšanas dienas, korporatīvie saliedēšanās pasākumi un tml jebkurā jums vēlamā laikā.

Tu jautā! Mēs – izdomāsim! 🌟

 

❗️Iepriekšēja r e z e r v ā c i j a ir obligāta, lai varam sagatavot un nogadāt visu nepieciešamo ekipējumu.

     Rezervācijas  a t c e l š a n a –  vismaz 24H iepriekš.

     P ā r c e l š a n a – mēs ar Jums sazināsimies un plānoto braucienu pārcelsim, ja būs slikti laikapstākļi vai dalībnieku skaits būs mazāks par četri.

ℹ️ Ir vēl jautājumi?! Lieliski! Zvani 29221141 vai raksti mums uz info@bullulaivas.lv Priecāsimies atbildēt! 😁

 

Tiekamies SUP saullēktā!